אודות

נעים מאוד, אני קרן זלדמן דיאטנית קלינית – תזונאית עם ניסיון מקצועי של מעל לעשור, מאמנת בגישת NLP ומלווה נשים וזוגות בטיפולי פוריות.

המסע האישי שלי להורות הוביל אותי לחקור וללמוד לעומק את תחום הפוריות ואת השפעות אורח חיים ותזונה על הפוריות בנוסף להיבטים רגשיים ומקצועיים בתחום.

ליוויתי מאות נשים בדרך להריון המיוחל  – באופן טבעי ובעזרת טיפולי פוריות. 

אני מלווה נשים וזוגות משלב תכנון ההריון והנסיונות להרות באופן טבעי ובעזרת טיפולי פוריות.

הטיפול שלי נועד לתת מעטפת מחבקת ותמיכה שיקדמו וייקצרו את משך הזמן עד להשגת ההיריון,  הטיפול שלי מותאם אישית אלייך ולמטרות שלך.

למי אני יכולה לעזור- 

נשים שמתכננות הריון

בין אם באופן טבעי או בעזרת טיפולי פוריות (הזרעה והפריה חוץ גופית), נשים יחידניות, נשים לקראת שימור פוריות, נשים בתהליכי תרומת ביצית ופונדקאות. 

גברים עם בעיות זרע 

נשים עם שחלות פוליציסטיות PCOS  – אני מלווה גם נשים צעירות שלא מתכננות הריון ורוצות לשפר את התסמינים ולצורך השגת איזון הורמונלי וכמובן גם נשים שמתכננות להרות

נשים שסובלות מאנדומטריוזיס  – הטיפול יכול לסייע לנשים צעירות שלא מתכננות הריון וגם לנשים שמעוניינות להרות

נשים בהריון 

נשים לאחר לידה 

גישת הטיפול שלי

בטיפול שלי אני משלבת את כל הידע והניסיון המקצועי שלי ומתאימה אותו אלייך. 

היבטי הטיפול- 

טיפול תזונתי ושינוי אורח חיים תזונה ואורח חיים הם תחום נחקר יותר ויותר בהקשר של פוריות, תזונה יכולה לשפר את איכות הביציות, לסייע בהשגת איזון הורמונלי, לשפר את איכות הזרע ועוד יתרונות רבים עליהם תוכלי לקרוא בבלוג שלי >>  בלוג

 רגשי בעזרת כלים מגישת NLP שיאפשרו לך לנשום ולהירגע בתהליך, דימיון מודרך והתמודדות עם אמונות מגבילות, חיזוק האמון בגופך וביכולתו להרות וללדת תינוק בריא ועוד.

מקצועי  ליווי בתהליך- מתן מידע על כל בדיקה שעברת או שאת צפויה לעבור, מתן הפניות לבדיקות רלוונטיות לתהליך והפנייה לרופא המתאים ביותר עבורך.

במהלך הליווי אני זמינה לשאלות ולתמיכה, כשההיריון יושג אתמוך ואלווה עד שתחבקי את התינוק/ת המיוחל שלך.

(הליווי רלוונטי לנשים ולזוגות).

מעבר לרקע האישי שלי ולניסיוני המקצועי בקליניקה אני בלמידה מתמדת, כמו כן אני שותפה להקמה וניהול של פורום פוריות בעמותת עתיד (עמותת הדיאטנים בארץ).

לבדיקת התאמה ולתיאום פגישה ניתן ליצור איתי קשר בטלפון או בוואטסאפ, 054-3113878

הפגישות מתקיימות בגבעת חן (מושב צמוד לרעננה, הוד השרון וכביש 531) / אונליין בזום.

 

תודה שקראתם אותי

קרן

לימודים והכשרות

המלצות מלקוחות שליוויתי

קרן זלדמן | דיאטנית פוריות, תזונאית פוריות המלצות

המלצות קרן זלדמן

הייתי בלופ מאד חזק של חצי שנה באכילה רגשית, לא הצלחתי להפסיק ליותר מכמה ימים. פניתי לתזונאית שמומחית בפריון וזה כלכך הרבה יותר קל לי,

להמשך קריאה>>